Opis produktu

Pełne otoczenie dla aktywnego rozwoju ruchowego dziecka, zapewniające radość z odkrywania nowych bodźców. Mata gimnastyczna zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację oko-ręka, doskonalenie sprawności ruchowej i rozumienie zależności przyczyna skutek. Zaprojektowane specjalnie, aby stymulować zmysły. Muzyka klasyczna (Mozart) wspomaga rozwój poznawczy.
We wcześniejszym etapie rozwoju dziecka, możesz unieść i połączyć brzegi na obwodzie maty, tworząc przytulne miejsce dla dziecka, zapewniające mu poczucie bezpieczeństwa.
Nowa plansza dźwiękowo-świetlna Kick&Play to dwie zabawki w jednej. W pierwszych miesiącach rozwoju dziecko może uderzać w nią nóżkami, a gdy trochę podrośnie - rączkami, aby uprzyjemnić czas leżenia na brzuszku. Przy ustawieniu "Play" dziecko samodzielnie aktywuje dźwięki i światełka na planszy uderzając w nią raczkami lub nóżkami.
W najnowszej wersji maty wprowadzono specjalne plastikowe uchwyty na wiszące zabawki, które można przesuwać, aby ułatwić dziecku możliwość sięgnięcia do zabawki.

Na pałąkach są zawieszone zabawki:
Ptaszek - z delikatnym dzwoneczkiem.
Żyrafa - grzechotka z kolorowymi nóżkami.
Kolorowa grzechotka-koraliki - wykonana z bezpiecznego plastiku.
Gryzaczek kolorowe listki - dwa z bezpiecznego plastiku, a jeden z materiału.
Lew - grzechotka.
Duże bezpieczne lusterko.

Na macie znajdują się:
- szeleszczące słoneczko,
- szeleszczący latawiec do zabawy w a-kuku,
- odstająca grzywa zebry z miękkiego flauszu,
- borsuk z szeleszczącym ogonkiem,
- piszczek klakson na owieczce.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Mata Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Wymiary: rozłożona: 108x102cm; po zawinięciu brzegów 86x77cm.
Uwaga: zestaw wymaga dokupienia 3 baterii AA.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 0m.
Numer katalogowy: TL1001280
Zabawki - Numer handlowy: 48053

Opinie klientów

 • Ocena:

  Ocena 5

  Dodano: 08-04-2014

  To według mnie najlepsza mata na rynku, ma dużo zabawek i świetny jest ten dodatkowy panel z muzyka i światłem.

 • Ocena:

  Ocena 5

  Dodano: 23-08-2013

  Fajna mata która zajmie dziecko w wieku:3-8 miesięcy. Jest kolorowa, ma ciekawe, grające, grzechoczące zabawki które można przewieszać w różne miejsca. Jest łatwa do złożenia i pielęgnacji- ja ją wyprałam w pralce. Wysoka jakość produktu sprawia że będzie służyć kolejnym pokoleniom dzieci. Mata właściwie niezniszczalna. Posiadam także dodatek z motywami muzycznymi Mozarta i kilkoma wesołymi muzyczkami które można uruchomić uderzeniem ręki lub stopy. Jest także lusterko- dzieci uwielbiają się przeglądać! Zdecydowanie polecam. Cena adekwatna do jakości.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator