Opis produktu

Miękka i szeleszcząca 8-stronicowa książeczka - Gdzie mieszkam? Jest kolorowa i zajmująca oraz w ciekawy sposób opowiada o siedliskach życia różnych gatunków zwierząt.
Pomaga pobudzić zmysły dziecka. Jej 4 kartki w całości szeleszczą i zawierają wiele niespodzianek do odkrycia. Wykonana została z różnorodnych faktur materiałów, ma piękne barwy i interesujące dla malucha dźwięki. Posiada dodatkowo elementy szeleszczące, elementy 3D, zabawę w "a-kuku", piszczek, elastyczny gryzak i bezpieczne lustereczko.

Funkcje książeczki:
- wszystkie kartki książeczki są miękkie i szeleszczące,
- posiada uchwyt umożliwiający zaczepienie, dzięki czemu może służyć jako zawieszka do wózka lub nosidełka,
- bezpieczne lusterko do poznawania buzi oraz sympatyczne postaci zwierzątek (rybka, pszczółka, biedronka, motylek, gąsieniczka, ślimaczek),
- welurowa trawa 3D to zabawa "a-kuku", dzięki której można poznać 2 biedronki,
- kokon pszczeli 3D to domek dla dzikich pszczół, a także zabawa "a-kuku" dzięki której poznamy pszczółki; ul po naciśnięciu piszczy,
- welurowy motylek 3D na gałązce,
- pluszowe jabłko 3D to zabawa "a-kuku, dzięki której poznamy gąsieniczkę - robaczka,
- elastyczny gryzak – pomarańczowa rybka przyniesie ulgę podczas ząbkowania. Przymocowana jest na sprężynującym sznureczku, dzięki czemu się nie zgubi. Wspaniałą zabawą będzie również wkładanie i wyjmowanie rybki do kieszonki z niebieskiej siatki, która imituje wodę w stawie.
- szeleszczący ślimak 3D,
- bajkowy krajobraz z domkiem w kształcie grzybka.

Książeczka, została zaprojektowana tak, by wpływać na rozwój inteligencji emocjonalnej dziecka już od pierwszych dni życia. W wieku 3-5 miesięcy możesz położyć dziecko na brzuszku i przekręcając strony pokazywać mu zwierzątka - nazywając je np. "To jest motyl". W ten sposób maluch pozna nowe słowa.
W wieku powyżej 5 miesięcy maluchy uwielbiają zabawy "a-kuku". Pozwól dziecku samodzielnie je odkrywać w różnych pozycjach: leżąc na pleckach, na brzuchu lub siedząc.
W każdym wieku przekręcając strony książeczki możesz opowiadać zabawne historie o zwierzątkach i ich mieszkaniach spędzając miło czas z dzieckiem oraz stymulując zmysł słuchu tworząc jednocześnie w ten sposób podstawy do rozwoju mowy dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary ok. 16x18,5x3 cm.
Numer katalogowy: TL11096004
Zabawki - Numer handlowy: 48179

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator